Dla domu

Porozmawiajmy o Twoim rabacie na usługi od ASTA-NET

Zamów rozmowę

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Rozpędź swój internet domowy już teraz!

Przyspiesz swój internet domowy nawet do 1 Gb/s! Stabilne łącze, duża przepustowość sieci i superszybka prędkość – to właśnie internet od ASTA-NET! Oglądasz filmy i seriale online, dzieciaki mają przed sobą dużo nauki lub masz w domu prawdziwego gamera? Wybierz niezawodny i szybki światłowód lub dobierz łącze symetryczne – ta sama prędkość pobierania i wysyłania!

Przejdź na telewizję nowej generacji - ponad 160 kanałów w tym 4K!

Dobierz lub zwiększ pakiet telewizji i skorzystaj z wyjątkowych cenowych okazji! Ponad 160 kanałów dla Ciebie i Twojej rodziny. Z nowoczesnym dekoderem MeeVu 4K i pilotem MASZ WŁADZĘ nad ulubioną rozrywką! Przejmij kontrolę nad telewizją: cofaj, przewijaj, nagrywaj… Zachwyć się obrazem w ostrej jakości 4K! Utwórz profile użytkownika i własne listy ulubionych kanałów.

Oglądaj TV online na ekranie laptopa, tabletu lub smartfona nawet poza domem, dzięki dodatkowej aplikacji MeeVu GO!

Nagrywanie
Odtwarzanie
Personalizacja

Potrzebujesz czegoś więcej?

HBO Film Max
Sięgnij po więcej...

Czeka na Ciebie nieograniczony dostęp do najlepszych filmów i seriali. Hity kinowe, niezapomniane klasyki i animacje dla dzieci. Dobierz pakiet HBO Film Max do telewizji lub platformę HBO Max do samego internetu.

hbo.png
hbo-2.png
hbo-3.png
hbomax

CANAL+ Prestige
Oglądaj rozrywkę premium i sport na żywo

Tutaj zobaczysz największe wydarzenia sportowe na żywo i popularne oryginalne seriale. Pakiet nawet 11 kanałów premium od CANAL+ to świetny wybór dla całej rodziny!

Premium.png
1.jpg
film.jpg
family.jpg
seriale.jpg
dokument.png
sport.jpg
sport2.jpg
sport-3.png
sport-4.png
now.png

Czas na Wi-Fi 6 w Twoim domu!

Dlaczego powinieneś go mieć? To wyższa prędkość połączenia, czyli przesyłania danych, pobierania plików i gry online bez opóźnień. Światłowód z Wi-Fi 6 to lepsza przepustowość sieci i wydajny zasięg – w skrócie: więcej urządzeń w ramach jednej sieci bez przeszkód!

Namaste Mobile
Telefonia komórkowa 5G

Dołącz do Namaste i zyskaj 3 miesiące abonamentu za 0 zł. Telefonia w zasięgu 5G – najszybszy i największy internet w Polsce w Twoim smartfonie w atrakcyjnych cenach.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przesłane.